برای اجرای بازی FIFA 23 چه لپ تاپی نیاز داریم ؟

برای اجرای بازی FIFA 23 چه لپ تاپی نیاز داریم ؟

 

سیستم مورد نیاز فیفا 23

جدیدترین نسخه بازی پرطرفدار fifa منتشر شد. قبل از اینکه اقدام به خرید این بازی نمیایید، باید بررسی کرد که آیا نسخه منتشر شده روی سیستم شما قابل اجرا می باشد یا خیر؟ دراین مقاله به معرفی سیستم مورد نیاز بازی فیفا 23 و بررسی خود بازی خواهیم پرداخت.

 

بررسی FIFA 23

بازی فیفا23  شامل 19000 بازیکن، 700 تیم مختلف، 30 لیگ و 100 استادیوم است.  همچنین در این نسخه می توانید، به روزرسانی جام جهانی 2022 قطر را نیز خواهید داشت.

در بازی فیفا 23، فناوری HyperMotion2 به کار برده شده است. این فناوری واقع گرایی بیشتری را در بازی ها عرضه می کند. از ویژگی های جدید این نسخه می توان به اضافه شدن مسابقات جام جهانی فوتبال مردان و زنان در طول فصل، تیم‌ های باشگاهی زنان، ویژگی‌ های بازی متقابل اشاره نمود.

سیستم مورد نیاز فیفا 23

در نسخه جدید میتوانید با کمک روش ها تازه برای بازی و ساختن تیم رویای و حرفه ای خود با FUT Moments لذت ببرید.  در بازی fifa23  امکان خریدهای اختیاری در بازی ارز مجازی وجود  دارد که می توان از آن برای به دست آوردن آیتم های مجازی در بازی، از جمله انتخاب تصادفی آیتم های مجازی در بازی استفاده نمود.

 

سیستم مورد نیاز بازی فیفا 23 چه مشخصاتی دارد؟

سیستمی که برای فیفا 23 پیشنهاد می شود، از نظر سخت افزار افزایش زیادی نسبت به سیستم مورد نیاز فیفا 22 داشته است. البته این نکته را در  نظر داشته باشید که از لحاظ گرافیکی، فیفا 23 با فیفا 22 تفاوت گرافیک ندارد . اما حجم و سیستمی که برای فیفا 23 مورد نیاز نغییر پیدا کرده است. برای اجرای این بازی در لپ تاپ و کامپیوتر پیشنهاد می کنیم مشخصات زیر را بخوانید :

سیستم مورد نیاز فیفا 23

 

 

کارت گرافیک

فیفا 23 دارای گرافیک جذابی می باشد. اما همانطور که در ابتدا گفتیم از نظر گرافیکی، تفاوت چندانی با نسخه ها قبل ندارد. حداقل سیستم گرافیک مورد نیاز برای فیفا 23  NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti یا AMD Radeon RX 570 می باشد. و  گرافیک پیشنهادی NVIDIA GeForce GTX 1660 یا  AMD Radeon RX 5600 XT می باشند. تمامی این کارت گرافیک ها برای این نسخه مناسب هستند و بیشتر تفاوت آنها در قیمت می باشد.

رم

برای اجرای راحت FIFA 23، حداقل رم دستگاه 8 گیگابایت و رم پیشنهادی 12 گیگابایت می باشد. اگر سیستم شما دارای رم پیشنهادی برای بازی فیفا23 نمی باشد به راحتی میتوانید با پرداخت هزینه کمی، رم خود را ارتقا داده و از  آخرین نسخه این بازی لذت ببرید.

حافظه

علی رقم پرطرفدار بودن بازی های کامپیوتری، همیشه حجم بالای بازی ها باعث منصرف شدن خیلی از افراد از نصب آنها می شوند. فارغ از اینکه شما در چه پلتفرمی بازی را انجام دهید، پلی استیشن یا کامپیوتر شخصی خود. این بازی حدود 100 گیگابایت حجم دارد و شامل به روز رسانی نمی شود. اگر بازی شما در حافظه ssd نصب شده باشد، سریع تر اچرا می شود. پس اگر حافظه SSD ندارید، پیشنهاد ما به شما این است که حافظه سیستم خود را تغییر دهید.

نظرات بازدیدکنندگان

  1. دانیال

    آیا امکان نصب بر روی سیستمی با کارت گرافیک Gtx730 هست؟؟؟