ریپلای اینستاگرام در دایرکت برای تمامی کاربران فعال شد

ریپلای اینستاگرام در دایرکت برای تمامی کاربران فعال شد

ریپلای اینستاگرام یک قابلیت کاربردی در این شبکه اجتماعی است که نزدیک به 3 سال است به امکانات این برنامه اضافه شده است. ریپلای یا همان پاسخ به پیام یک ویژگی بسیار ساده است که در اکثر مسنجرها و پیام ها رسان های داخلی و خارجی وجود دارد. این ویژگی در ابتدا تنها برای برخی کشورها و کاربران محدود در دسترس بود اما، اخیرا برای تمامی کاربران این شبکه اجتماعی فعال شده است.

قابلیت ریپلای اینستاگرام در دایرکت چه کاربردی دارد ؟

با استفاده این ویژگی به راحتی می توانید پیام های دوستان و مشتریان خود در اینستاگرام پاسخ دهید. این ویژگی برای حساب های شخصی ممکن است خیلی کاربردی نباشد اما در گروه ها و حساب های شخصی که انبوهی از پیام ها به خصوص از مشتریان دریافت می شود، استفاده از ریپلای باعث می شود تا بتوانید مدیریت بهتری روی مکالمات خود داشته باشید. پیش از این با نبود قابلیت ریپلای اینستاگرام، هنگام چت کردن، برخی صحبت ها با یکدیگر درهم می شد و سردرگمی به وجود می آمد، اما اکنون این مشکل رفع شده و می توانید از چت کردن بیشتر لذت ببرید.

مشکل فعال نشدن ریپلای اینستاگرام در اندروید و ios

با آپدیت اخیر اینستاگرام، این ویژگی برای تمامی کاربران در اندروید و ios فعال شده است، اما در صورتی که هنوز نمی توانید از ویژگی استفاده کنید، بهتر است این مراحل را طی کنید تا این مشکل رفع شود :

قبل از انجام این کار بهتر است این مورد را بررسی کنید:

از نصب و بروزرسانی آخرین نسخه برنامه اینستاگرام در تلفن همراه خود مطمئن شوید.

سپس برنامه اینستاگرام را باز کنید و به پروفایل خود مراجعه کنید.

بر روی سه خط افقی در گوشه سمت راست برنامه در سمت بالا ضربه بزنید.

اکنون گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.

به پایین صفحه اسکرول کرده و وارد بخش Privacy شوید.

سپس روی بخش پیام های مستقیم یا همان دایرکت ضربه بزنید.

در این بخش بررسی کنید که کلید Reply در وضعیت روشن قرار گرفته باشد.

در صورتی که این مراحل را انجام داده و هنوز هم نمی توانید پیام ها را در دایرکت پاسخ دهید، با استفاده از قابلیت Report a Problem در اینستاگرام، می‌ توانید مشکل ریپلای اینستاگرام را به اپراتورها و توسعه دهندگان این برنامه گزارش کنید.

نظرات بازدیدکنندگان