اوت لاین چیست ؟ نحوه دانلود ، نصب و راه اندازی outline

اوت لاین چیست ؟ نحوه دانلود ، نصب و راه اندازی outline

اوت لاین یکی از ابزار های بسیار کاربردی است که می توان برای تغییر دادن آی پی و بهره مند شدن از اینترنت آزاد، از آن استفاده نمود. با استفاده از این برنامه می توان به سادگی آی پی را تغییر داده و به سایت هایی که فیلتر شده اند، ورود پیدا کرد.

اوت لاین چیست و چه کاربردی دارد؟

Outline وی پی انی است که کمپانی اپل به تازگی آن را معرفی کرده است. این برنامه جزو برنامه های متن باز به شمار می آید و تمامی افراد می توانند به سهولت از آن استفاده نمایند. این وی پی ان این امکان را در اختیار کاربران قرار

این برنامه در چه پلتفرم هایی در دسترس است؟

در حال حاضر کاربران می توانند در سیستم عامل های اندروید، آی او اس، مک و ویندوز به این برنامه دسترسی داشته باشند. در این شرایط کاربران می بایست اشتراک خود را در اوت لاین بسازند و از امکانات آن بهره مند شوند. مهم نیست شما بر روی کامپیوتر خود از سیستم عامل جدید یا قدیمی استفاده می کنید، در هر حالت، این برنامه در دسترس شما خواهد بود.

ساختار برنامه outline

ساختار وی پی ان اوت لاین هیچ تفاوتی با سایر وی پی ان ها نداشته و تنها تفاوت در این زمینه، به بخش نگهداری و راه

می دهد که برای خود بستری خصوصی به وجود آورده و با امنیت بیشتری از اینترنت استفاده نمایند. بدین شکل، تمامی فعالیت ها و مکالمات کاربران در فضایی شخصی و خصوصی حفظ خواهد شد و در این زمینه با مشکل خاصی روبرو نمی شوند.

نحوه استفاده از Outline

در ابتدا لازم است تا برای استفاده از برنامه اوت لاین، به یک سرور فعال دسترسی داشته باشید. در اصل، این وی پی ان کانکشن شما را رمز گذاری کرده و بدین شکل امنیت شما را در فضای اینترنت فراهم می کند. استفاده از آخرین آپدیت های Outline سبب می شود که در برابر جدید ترین شیوه های نفوذ ایمن شوید. تولید کنندگان این فیلتر شکن عقیده دارند که این برنامه با اطلاعات شخصی شما کاری ندارد. همچنین این وی پی ان، اطلاعات دسترسی شما به سایت های مختلف را ردیابی و چک نخواهد کرد و در این مورد حریم شخصی شما به طور کامل حفظ خواهد شد.

آیا اوت لاین ایمن است؟

این برنامه از لحاظ امنیتی شرایط مناسبی دارد. همچنین اوت لاین، ترافیک مصرفی شما را رمز گذاری کرده و این امکان را در اختیارتان قرار می دهد که به سرور کشور های مختلف وصل شوید. بدین شکل آی پی شما مخفی شده و آی پی جدیدی برای شما در نظر گرفته می شود.

استفاده از Outline رایگان است؟

رایگان بودن اوت لاین یکی از مهمترین مزایای آن به شمار می آید. همچنین این برنامه برای استفاده کاربران، هیچگونه محدودیت حجمی و زمانی را اعمال نکرده است. تمامی کاربران می توانند از سرعت بالای این برنامه استفاده کرده و با اینترنت موبایل یا وای فای از آن استفاده نمایند.

چرا اوت لاین به عنوان بهترین وی پی ان شناخته می شود؟

برای پاسخ به این سوال لازم است تا مواردی را خدمتتان توضیح دهیم. تصور کنید که کاربری قصد دارد از برنامه توییتر استفاده کند، در صورتی که این برنامه در کشوری که زندگی می کند، فیلتر شده است. در این شرایط، کاربر برای استفاده از توییتر، از وی پی ان استفاده می کند. بدین شکل، وی پی ان به عنوان واسطه بین کاربر و سایت مورد نظر عمل می کند. در این وضعیت، شرکت ارائه دهنده وی پی ان باید این اطمینان را بدهد که سرور هایی که در اختیار کاربران قرار می گیرند، به خوبی محافظت شده و اطلاعات فعالیت های کاربر، لو نمی رود.

این برنامه در چه پلتفرم هایی در دسترس است؟

در حال حاضر کاربران می توانند در سیستم عامل های اندروید، آی او اس، مک و ویندوز به این برنامه دسترسی داشته باشند. در این شرایط کاربران می بایست اشتراک خود را در اوت لاین بسازند و از امکانات آن بهره مند شوند. مهم نیست شما بر روی کامپیوتر خود از سیستم عامل جدید یا قدیمی استفاده می کنید، در هر حالت، این برنامه در دسترس شما خواهد بود. همچنین برای استفاده از این ابزار به نرم افزار outline manager برای کانفیگ سرور نیاز دارید.

نظرات بازدیدکنندگان