تردز چیست ؟ با قاتل توئیتر بیشتر آشنا شوید

تردز چیست ؟ با قاتل توئیتر بیشتر آشنا شوید

شبکه اجتماعی تردز محصول شرکت متا، مالک فیسبوک، اینستاگرام و واتس آپ به تازگی رونمایی شده است. این شبکه اجتماعی در روز اول عرضه خود با جذب بیش از 50 میلیون کاربر، رکورد شکنی بزرگی کرد ! این برنامه در حال حاضر در بیش از 100 کشور جهان فعال است.

تردز (threads) چیست ؟

اپلیکیشن تردز، در حقیقت برنامه ای مشابه توییتر است که فعلا امکانات و قابلیت های محدودی داشته و از نظر تعداد کاربر و مقبولیت اجتماعی نیز حالا حالا ها با توئیتر فاصله دارد. رابط کاربری بسیار ساده و جذاب و همچنین ورود اطلاعات از اکانت اینستاگرام باعث محبوبیت این شبکه اجتماعی شده است.

در حال حاضر برخی قابلیت های جالب توییتر مانند تایم لاین در تردز دیده نمی شود، در آپدیت های بعدی قطعا امکانات این برنامه کامل تر خواهد شد و نمی توان الان از یک برنامه تازه عرضه شده توقعات زیادی داشت.

نحوه ساخت اکانت در تردز

برای فعالیت در شبکه اجتماعی تردز، باید یک حساب اینستاگرامی داشته باشید. به راحتی اکانات اینستاگرام، فالوورها و فالویینگ های شما نیز وارد اکانت تردز شما می شود. اکانت هایی که در اینستاگرام وریفای شده و تیک آبی دارند، در تردز نیز به صورت خودکار با تیک آبی نشان داده می شوند. به راحتی می توانید در تردز، عکس ، فیلم و متن تا حداکثر 500 کلمه را منتشر کرده یا یک پست را بازنشر کنید و مانند توییتر به فعالیت بپردازید. ترکیب اینستاگرام و ترزد باعث شده است تا به راحتی بتوانید پست های خود در شبکه اجتماعی تردز را در اینستاگرام نیز استوری کرده و برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

در قسمت بیو اینستاگرام افراد، آی دی تردز نیز به صورت خودکار درج می شود و با کلیک روی آن می توانید به صفحه تردز آن اکانت وارد شوید. جالب است بدانید عددی که در این قسمت به صورت خودکار تولید شده است، در حقیقت نشان دهنده این است که شما چندمین نفری هستید که به ترزد پیوسته اید !

threads قاتل توییتر می شود ؟

نارضایتی ها از توییتر و تصمیمات غلط مدیران این شرکت، بسیاری از کاربران این شبکه اجتماعی را به سوی برنامه های دیگری مانند بلواسکای فراری داده است و حالا تردز بازیگر جدید این داستان است. موفقیت خیره کننده این برنامه در روزهای اولیه باعث تهدید ایلان ماسک و تیم حقوقی توئیتر به شکایت از متا و مارک زاکربرگ منجر شده است.

برنامه تردز برای اندروید و آی او اس منتشر شده و در فروشگاه های گوگل پلی و آپ استور برای نصب قرار گرفته است. شما چه دیدگاهی راجب برنامه تردز دارید ؟ آیا این برنامه به موفقیت توییتر می رسد یا به سرنوشت گوگل پلاس و کلاب هاوس دچار می شود ؟

نظرات بازدیدکنندگان