گزینه های انتخاب شده

لپ تاپ استوک اروپایی 

لپ تاپ استوک اروپایی

لپ تاپ استوک

این دسته از محصولات کارکرده که، تحت لایسنس کشورهای اروپایی و آمریکا تولید می شوند، به عنوان استوک دوباره به چرخه فروش باز می گردند و عمده محصولاتی هستند که به هر دلیلی به فروشنده مرجوع شده و با گریدبندی ظاهری (A تا C) مجددا به فروش می رسند. در ایران، این محصولات بیشتر تحت عنوان لپ تاپ استوک اروپایی یا لپ تاپ صنعتی شناخته می شو...


بیشتر

لپ تاپ استوک

این دسته از محصولات کارکرده که، تحت لایسنس کشورهای اروپایی و آمریکا تولید می شوند، به عنوان استوک دوباره به چرخه فروش باز می گردند و عمده محصولاتی هستند که به هر دلیلی به فروشنده مرجوع شده و با گریدبندی ظاهری (A تا C) مجددا به فروش می رسند. در ایران، این محصولات بیشتر تحت عنوان لپ تاپ استوک اروپایی یا لپ تاپ صنعتی شناخته می شوند. برای اطلاعات بیشتر، مقاله لپ تاپ استوک چیست را دنبال کنید.

لپ تاپ استوک گیمینگ

لپ تاپ های گیمینگ از سخت افزار ویژه و بالایی برخوردار هستند. کارت گرافیک های انویدیا و AMD، نقش تعیین کننده ای در این محصولات دارند و نیازهای گیمرها را پوشش می دهند و حتی افرادی که لپ تاپ مهندسی نیز نیاز دارند، اغلب به سراغ لپ تاپ گیمینگ می روند. اچ پی، ایسوس، ریزر، MSI و حتی ایسر از بزرگترین تولیدکنندگان این محصولات به شمار می روند. یکی از مهمترین دلایل خرید لپ تاپ استوک گیمینگ، قیمت مقرون به صرفه آن نسب به مدل های نسل جدید و آکبند می باشد.

لپ تاپ استوک لنوو

از مهمترین لپ تاپ های لنوو، سری تیکنپدهای خوش ساخت و حرفه ای این شرکت به عنوان استوک در بازار به فروش می روند. این کمپانی چینی، هر ساله محصولات جدید خود را در نمایشگاه و رویدادهای فناوری در سراسر جهان معرفی می کند.

لپ تاپ استوک HP

شرکت آمریکایی HP، از مشهورترین تولیدکنندگان لپ تاپ، پرینتر و سرور در جهان است. ساختمان مرکزی این شرکت در کالیفرنیا واقع در آمریکا قرار دارد. نام اچ پی، مخفف کلمات Hewlett-Packard که نام دو سرمایه گذار اولیه آن است. محصولات این شرکت در دسته لپ تاپ ها، شامل سری های EliteBook، ProBook، Pavilion ، Envvy ... بوده و این شرکت، همواره در صدر پرفروش ترین برندهای بازار قرار دارد.لپ تاپ گیمینگ اچ پی در این سال ها، بیشتر تحت عنوان Omen با سخت افزار قدرتمند روانه بازار شده اند. لپ تاپ استوک HP، بیشتر در مدل های الایت بوک و پروبوک به دلیل طراحی مقاوم و صنعتی و همچنین قیمت مقرون به صرفه تر، وارد بازارهای خاورمیانه می شوند.

لپ تاپ استوک ایسوس

ایسوس از مشهورترین شرکت های تولید کننده لپ تاپ و تجهیزات رایانه ای در جهان است. این شرکت در سال 1990 در کشور تایوان آغاز به کار کرد. لپ تاپ گیمینگ ایسوس، از محبوب ترین گزینه ها در بین گیمرها و علاقه مندان به دنیای بازی های ویدئویی است.