شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات کِی لپ

terms and conditions

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. کِی لپ به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.

- کِی لپ همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در کِی لپ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای کِی لپ محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا ، مبلغ پرداخت شده  در آخر وقت روز پنجشنبه برای مشتریان عزیز واریز می شود.

- کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

- امکان پرداخت در محل هم اکنون فقط برای سفارش های شهر قم و تهران ممکن می باشد و سفارش های سایر استان ها ملزم به پرداخت وجه کالا قبل از ارسال آن می باشد.

- فروش کالای اقساطی هم اکنون فقط برای ساکنین استان قم و با پرکردن فرم درخواست کالا در قسمت شرایط اقساطی امکان پذیر است.

- هزینه ارسال کالا در حال حاضر بر عهده خریدار بوده و پس از دریافت کالا می بایست به تیپاکس باربری پرداخت شود.

در موارد خرابی باتری ، باتری هایی که زیر 1 ساعت شارژدهی دارند، در گارانتی یکساله و مهلت تست یک هفته ای ، مشمول تعویض می شوند.

مسولیت ارسال کالا به هر نقطه از ایران به عهده خریدار می باشد و نحوه ارسال هم به سفارش خریدار توسط اداره پست، تیپاکس و ... تعیین می گردد.

مشاهده قوانین انصراف از خرید