زمان عرضه بازی GTA 6 و آخرین اخبار و حواشی و تریلر بازی

زمان عرضه بازی GTA 6 و آخرین اخبار و حواشی و تریلر بازی

دنیای بازی های ویدئویی منتظر عرضه رسمی GTA 6 است. بازی مورد انتظاری که سال هاست خبر عرضه آن در میان گیمرها دهان به دهان می چرخد. با اینکه راکستار، سازنده بازی به طور رسمی اعلام کرد این بازی را در ماه های آینده منتشر خواهد کرد، اما هنوز جزئیات زیادی از بازی، گرافیک، داستان، نقشه و شخصیت های آن نمی دانیم. همه در انتظار یک سورپرایز بزرگ از راکستار هستیم. در ادامه با کی لپ همراه باشید تا به معرفی این بازی و اخبار آن بپردازیم.

بازی GTA 6 چه زمان به صورت رسمی منتشر می شود ؟

در سال 2021 شرکت راکستار از ساخت و توسعه بازی GTA 6 به صورت رسمی خبر داد. هنوز هم سری قبل این بازی که در سال 2013 منتشر شده در صدر جدول بازی های پرفروش و محبوب جهان قرار دارد. بازی که شما را در دنیای وسیع با جزئیات زیاد خود غرق می کند! 

تریلر بازی GTA 6

نقشه بازی GTA 6

طبق اخبار لورفته و شایعات داغی که دست به دست می شود، احتمالا 3 شهر بزرگ را در نسخه جدید جی تی ای خواهیم داشت. نقشه ای که بدون شک چند برابر بزرگتر از مپ بازی قبلی خواهد بود. احتمالا شهر خیالی ویس سیتی که مشابه میامی خواهد بود، نام این مپ این بازی قلمداد می شود. هنوز هم چیزی قطعی نیست، راکستار عاشق سورپرایز و شگفتی های جدید است و باید تا منتشر شدن اولین تریلر منتظر باشیم تا جزئیات بیشتری را به دست بیاوریم.

تریلر بازی جی تی ای 6

در اقدامی جالب، راکستار تمامی پست های خود در شبکه اینستاگرام را به حالت آرشیو قرار داده و تنها یک پست مخصوص بازی GTA 6 را منتشر کرده است. طبق اعلام این شرکت، اولین تریلر رسمی این بازی در تاریخ 5 دسامبر 2023 مصادف با 14 آذر ماه 1402 ساعت 17 و 30 دقیقه به وقت ایران منتشر خواهد شد. این روزها تب داغی راجب به تریلر و حدس و گمان هایی در شبکه های اجتماعی به خصوص دیسکورد به راه افتاده است. باید منتظر باشیم و ببینیم که راکستار در GTA 6 چه دستپختی را برای هواداران این بازی محبوب آماده کرده است.

جالب است بدانید که چند ماه پیش تصاویری از این بازی توسط هکرها در اینترنت منتشر شد و احتمالا شخصیت های جدیدی را در این نسخه از GTA خواهیم دید. این بازی ابتدا برای کنسول های بازی و سپس لپ تاپ و کامپیوتر منتشر خواهد شد. هنوز خبر قطعی که بازی GTA 6 برای چه کنسول هایی یا حتی گوشی ها منتشر می شود یا خیر، در دسترس نیست.

برای خرید لپ تاپ استوک نیز می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

لطفا نظرات خود را راجب این بازی در بخش کامنت های این پست، برای سایر کاربران کی لپ منتشر کنید.

نظرات بازدیدکنندگان