سیستم مورد نیاز برای اجرا بازی خدای جنگ در لپ تاپ

سیستم مورد نیاز برای اجرا بازی خدای جنگ در لپ تاپ

خدای جنگ یکی از محبوب ترین بازی های ویدئویی تاریخ است که ما همیشه آن را در کنسول های پلی استیشن می دیدیم، اما اخیرا آخرین نسخه آن برای لپ تاپ و کامپیوترهای شخصی نیز منتشر شده است. خدای جنگ داستانی را به تصویر می کشد که در آن شخصیت اصلی بازی، کریتوس در حال خدمت به خدایان بود و به دستورات مختلف آنها عمل میکرد. مشکل از جایی شروع میشود که خدای خورشید ناپدید شده و سراسر آسمان را تاریکی و ظلمت فرا گرفت. کریتوس ، جنگوی نترس ما راهی می شود هرچه زودتر او را پیدا کند و به جای اصلیش بازگرداند. در وسط راه کریتوس با صدای ای از دخترش برخورد می کند که مسیر وی را به سمت خودش تغییر می دهد. بازی خدای جنگ  مثل نسخه های دیگر خدای جنگ دارای گیم پلی روان و جذاب است که در آن می توانید با تقویت شمشیرهای خود وکسب سلاح های جدید فن های کشنده را بر روی دشمنان خود پیاده کنید. پیشنهاد می کنیم این بازی جذاب را از دست ندهید.

خدای جنگ

سیستم مورد نیاز خدای جنگ بررسی و مشخصات کامل

استودیوی توسعه دهنده سانتا مونیکا بالاخره سیستم مورد نیاز خدای جنگ را با توضیحات عملکرد متوسط ​​رونمایی کرد. ما تمام اطلاعاتی را که برای تجهیز خود برای بازی خدای جنگ نیاز دارید، را در اختیار شما قرار می دهیم.

سیستم مورد نیاز بازی خدای جنگ

حافظه رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 1060
پردازنده: AMD Ryzen 5 2400G
اندازه فایل: 70 GB
سیستم عامل: Windows 10 64-bit

حداقل سیستم مورد نیاز بازی خدای جنگ

حافظه رم : 8 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 960
پردازنده: Intel Core i5-2500K
فضای مورد نیاز: 70 گیگابایت 
سیستم عامل: Windows 10 64-bit

آیا می توانم خدای جنگ ( God of War ) را اجرا کنم؟

اگر رایانه بازی شما حداقل سیستم مورد نیاز God of War را برآورده می کند، باید بتوانید بازی اکشن ماجراجویی را با کیفیت 720p با تنظیمات Low با نرخ فریم متوسط ​​30 فریم در ثانیه اجرا کنید. شما به یک پردازنده به قدرتمندی پردازنده Intel i5-2500K یا AMD Ryzen 3 1200 نیاز دارید که با یک پردازنده گرافیکی Nvidia GTX 960 (4GB) یا AMD R9 290X (4GB) جفت شده باشد. همچنین به 70 گیگابایت فضا نیاز دارید.اما یک SSD همچنان توصیه می شود.

اگر می‌خواهید این بازی را با تنظیمات کیفیتی که در کنسول‌های پلی‌استیشن برای اولین بار با رزولوشن 1080p با نرخ فریم متوسط ​​30 فریم بر ثانیه اجرا کرده بود، بازی کنید، باید سیستم مورد نیاز توصیه‌شده God of War را برآورده کنید. نیازهای فضای ذخیره سازی و رم نسبت به نسخه قبلی مشابه باقی می مانند، اما شما به پردازنده ای به اندازه Intel i5-6600K یا AMD Ryzen 5 2400G نیاز دارید. در قسمت جلوی کارت گرافیک، به چیزی به قدرتمندی Nvidia GTX 1060 (6GB) یا AMD RX 570 (4GB) نیاز دارید.
سیستم مورد نیاز برای کیفیت بالا بازی خدای جنگ به هیچ وجه الزامات سخت افزاری زیادی نیاز نیست، اما اگر رایانه شما می تواند با آنها مطابقت داشته باشد، می توانید فریم در ثانیه را تا 60 افزایش دهید. یک پردازنده i7-4770K یا یک AMD Ryzen 7 2700 برای قدرت پردازنده کافی است. با کارت گرافیک Nvidia GTX 1070 (8GB) و AMD RX 5600 XT (6GB) که به عنوان یک همراه ویدیویی قابل اعتماد عمل می کند.

سرانجام، ما به اوج عملکرد رسیدیم. اگر یک رایانه شخصی به اندازه کافی توانا دارید که نیازهای سیستم فوق العاده God of War را برآورده کند، می توانید گیم پلی 60 فریم در ثانیه با وضوح 4K با تنظیمات فوق العاده را انتظار داشته باشید. برای استفاده از چنین قدرتی، باید به دنبال پردازنده Intel i9-9900K یا AMD Ryzen 9 3950X و کارت گرافیک Nvidia RTX 3080 (10GB) یا AMD RX 6800 XT (16GB) باشید.

نظرات بازدیدکنندگان