بهترین بازی کامپیوتری سبک وزن برای سیستم هایی با مشخصات پایین!

بهترین بازی کامپیوتری سبک وزن برای سیستم هایی با مشخصات پایین!

 

برای کمک به شما در یافتن بازی های کامپیوتری سبک و جدید ،تصمیم گرفتیم بهترین بازی  های کامپیوتری سبک وزن هستند که هر کامپیوتری می‌تواند اجرا کند، و لذت زیادی را برای شما تضمین می‌کند. آنها را در زیر بررسی کنید.

اگرچه اکثریت قریب به اتفاق بازی‌های جدید نیاز دارند که یک رایانه شخصی بسیار قدرتمند داشته باشید که در نتیجه بسیار گران تمام می‌شود.اما تعداد مناسبی از بازی‌های رایانه‌ای سبک وزن نیز وجود دارد که حتی با بهترین بازی‌های سه‌گانه همتراز هستند، که برای اجرا نیازی به ابر رایانه ندارند، بنابراین می توانید حتی از لپ تاپ خود برای پخش آنها استفاده کنید!

1. بازی کامپیوتری سبک وزن: FTL: Faster than Light

این بازی اساساً به عنوان یک شبیه‌ساز فضاپیما عمل می‌کند که در آن می‌توانید کشتی خود را بسازید تا در میان ستاره‌ها سفر کنید و بتوانید جهان را نجات دهید.

یک بخش بسیار جالب این است که هم موانع و هم نقشه بازی هر بار که بازی جدیدی را شروع می کنید به صورت رویه ای ایجاد می شوند تا حتی اگر در همان ماموریت قبلی هستید، همیشه راه های جدید و جالبی برای غلبه بر سختی ها داشته باشید! برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد بازی، این لینک را دنبال کنید.

بهترین بازی کامپیوتری سبک وزن برای سیستم هایی با مشخصات پایین!

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: 2GHz;
RAM: 1GB;
Graphics: Dedicated video card with 128MB of RAM;
Storage: 175MB;
Price: $9,99.

2. The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim که در ابتدا در سال 2011 منتشر شد، به راحتی در هر لیستی با عنوان بهترین بازی‌ های کامپیوتری جای می‌گیرد و بسیار سبک وزن است. این یک بازی RPG بسیار مشهور است که منشأ بسیاری از میم‌ها بوده و جوایز زیادی را دریافت کرده است که انتخاب شگفت‌انگیزی برای امتحان کردن است.

و چون نه سال پیش عرضه شد، اکثریت قریب به اتفاق رایانه‌ها و لپ‌تاپ‌های فعلی می‌توانند آن را به خوبی اجرا کنند، بدون هیچ مشکلی برای شما، و همچنین قیمت بسیار جذابی دارند.

بهترین بازی کامپیوتری سبک وزن

در رایانه شخصی، بازی دارای تعداد زیادی مود است که می توانید از آنها استفاده کنید، اما اگر دستگاهی با مشخصات پایین دارید استفاده از آنها توصیه نمی شود. لازم به ذکر است که اگر Skyrim را در فروشگاه Steam جستجو کنید، فقط نسخه بازسازی شده (بسیار سنگین تر) را پیدا خواهید کرد، اما می توانید در اینجا به صفحه فروشگاه نسخه سبک وزن دسترسی پیدا کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: 2GHz dual-core;
RAM: 2GB;
Graphics: DirectX 9.0 compatible video card with 512MB RAM;
Storage: 6GB;
Price: $ 19,99.

3. بازی کامپیوتری سبک وزن: Broken Age

یکی از موفق‌ترین بازی‌های پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی Broken Age است ، تصویر سازی مجدد یک بازی ماجراجویی است که در دهه 1990 منتشر شد.

بهترین بازی کامپیوتری

 

به دنبال داستان دو شخصیت (شما می توانید تعیین کنید در طول گیم پلی با چه کسی بازی کنید)، باید از هوش خود برای حل معماهای کوچک موجود در فصل ها استفاده کنید. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد آن، این لینک را دنبال کنید.

CPU: 1.7GHz dual-core;
RAM: 2GB;
Graphics: Intel HD 3000;
Storage: 2,5GB;
Price: $ 14,99.

4.بازی کامپیوتری سبک وزن:  Half-Life 2

یکی از انقلابی‌ترین بازی‌ های کامپیوتری سبک در صنعت بازی های رایانه ای است ، Half-Life 2 داستان دانشمند گوردون فریمن را ادامه می‌دهد و یک بازی بسیار سبک وزن برای شما است.

و از آنجایی که مدت ها پیش منتشر شد، امروزه Half-Life 2 می تواند حتی در کندترین رایانه ها بدون هیچ مشکلی اجرا شود. Half-Life 2 نه تنها یک بازی در دسترس است، بلکه بخشی از تاریخچه بازی های ویدیویی است که ارزش تجربه کردن را دارد.

CPU: 1.7GHz dual-core;
RAM: 512MB;
Graphics: Any video card compatible with DirectX 8.1;
Storage: 4,5GB;
Price: $ 9,99.

5. بازی کامپیوتری سبک وزن: Portal 2                   

اگر تیراندازی بی پایان و هیولاهای جهش یافته واقعاً مورد علاقه شما نیستند، شاید پازل های Portal 2 را ترجیح دهید، بازی ای که توسط همان شرکت Half-Life 2 ساخته شده است.

 

باید از سطوح مختلف عبور کنید و به مکانیک ها و الگوهای موانع برای هر سطح توجه کنید. این یک بازی معمایی بسیار تحسین شده است که دارای چالش های تیمی است، بنابراین می توانید آن را با دوستان خود بازی کنید! در این لینک در مورد آن بیشتر بدانید.

CPU: 3GHz dual-core;
RAM: 2GB;
Graphics: Video card that supports Pixel Shader 2.0b and has 128MB RAM;
Storage: 8GB;
Price: $ 9,99.

6. بازی کامپیوتری Minecraft

احتمالاً در مورد این بازی بسیار محبوب شنیده اید، اما چیزی که ممکن است از آن غافل باشید این است که تقریباً در هر رایانه ای اجرا می شود و خود را با تنظیمات و شرایط کاربر تنظیم می کند. Minecraft یکی از رایگان ترین بازی های تاریخ است که تقریباً می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید.

از بازسازی نقشه کشورتان گرفته تا ساختن یک قلعه عظیم یا حتی شرکت در نبردهای آنلاین در مقیاس بزرگ با دیگر بازیکنان، می‌توانید هر کاری را در Minecraft انجام دهید. و برای کارهایی که نمی دانید چگونه انجام دهید، تقریباً تضمین شده است که یک آموزش YouTube به شما آموزش می دهد.

CPU: Intel Celeron J4105;
RAM: 4GB;
Graphics: Intel HD ou AMD/ATI Radeon HD;
Storage: 200MB;
Price: $ 29,99.

7.بازی کامپیوتری سبک وزن: Rogue Legacy

Rogue Legacy که برای طرفداران بازی های ویدیویی ایده آل است. یک بازی منحصر به فرد و شگفت انگیز است که در آن به عنوان یک شوالیه بازی خواهید کرد.

شما باید وارد یک قلعه شوید، چالش های متفاوتی در نحوه کاوش در آن وجود دارد: اگر بمیرد، شخصیت شما با ویژگی های متفاوت از قبلی، جایگزین می شود.

بسیاری از پاداش ها پس از هر مرگ نگه داشته می شوند، اما شما باید از نو شروع به ورود به قلعه کنید. و در اینجا یک چالش دیگر داریم: هر بار که می میرید نقشه تغییر می کند تا همیشه یک تجربه جدید و هیجان انگیز برای شما باشد.

 

CPU: 1,6GHz;
RAM: 1GB;
Graphics: x1950 Pro, 7900GT, or newer;
Storage: 400MB;
Preço: $ 14,99.

8. بازی کامپیوتری سبک وزن: Don’t Starve

با بازی در نقش دانشمند ویلسون، خود را در دنیایی فانتزی می یابید که نمی توانید از آن فرار کنید.با این حال، قبل از اینکه بتوانید از آنجا دور شوید، باید محیط اطراف خود را کاوش کنید و لوازمی را برای بقای خود به دست آورید، مانند چوب برای آتش کمپ، همچنین گیاهان و حیوانات برای آماده کردن وعده های غذایی خود.در طول شب، برای محافظت از خود در برابر هیولاهایی که در سایه ها کمین کرده اند، باید آتش کمپ خود را روشن کنید.

بازی های کامپیوتری سبک

CPU: 2GHz;
RAM: 1GB;
Graphics: NVidia HD 4450;
Storage: 500MB;
Preço: $ 9,99.

 

نظرات بازدیدکنندگان